Servisimizde daima aracınızın or,jinal yedek parçaları kullanılmaktadır. Orijinal yedek parça aracınızın daha ekonomik, dayanıklı, verimli ve güvenliği tasarım aşamasında planlanmış ve düşünülmüş üretimi bu doğrultuda gerçekleştirilmiştir. İlk günki sürüş keyfi ve konforun devamını sağlar.Orijinal yedek parçalar, ileri teknoloji ve mühendislik bilgisi ile üretilen parçalardır. Servislerde kullanılan bu parçaların, üretimden aracınıza takılmasına kadar olan süreçte birçok noktada kalite kontrolü yapılmaktadır.

Normal kullanım süresi içerisinde aşınmaya uğrayan debriyaj, fren balataları, ampuller, sigortalar vs. gibi yedek parçalar garanti süreleri içinde ücrete tabi olarak değiştirilirler. Ancak bunun gibi yedek parçaların imalat hatasından kaynaklanan bir sebepten arızalandığının tespit edilmesi durumunda, garanti süresi içinde ücretsiz tamiri veya değişimi sağlanır.

Servislerde garanti işlemlerinin gereğince yapılabilmesi için yedek parça satış faturasının gösterilmesi şarttır. Uzman teknik elemanlardan oluşan bir ekip, en uygun çözümü size sunmak için aracınızla ilgilenecektir.Avrupa Servis A.Ş , aracınızın ilk günkü performansını koruması için gerekli olanperiyodik bakım hizmetlerini, uygun fiyat avantajlarıyla sunacaktır.Orjinal yedek parça kullanımı, aracınızın performansını yükseltirken uzun ömrü ve dayanıklılığı sayesinde taklit parçalar gibi kısa sürede yenilemenizi gerektirmez.  Ayrıca taklit parçalar aracınızdaki diğer orijinal parçalar ile uyumlu olmayacağından,aracınıza zarar verebilir. Orjinal yedek parça kullanmak her açıdan hem güvenli hem de ekonomiktir.